Twoje Programistyczne CV: wyróżnij się z tłumu i znajdź pracę marzeń! - e-book - Programistki są super!

e-book

Twoje programistyczne CV

Wyróżnij się z tłumu i znjadź pracę marzeń!

Programistki są super | LOGO

Czy Ty również...

Co znajdziesz w e-booku?

E-book “Twoje programistyczne CV: Wyróżnij się z tłumu i znajdź pracę marzeń” to kompleksowy poradnik, który krok po kroku pomoże Ci przygotować swoje CV, by znaleźć pracę w branży IT.

W e-booku znajdziesz informacje o tym, co i w jaki sposób warto opisać, jak przygotować CV pod kątem technicznym, oraz jak wykorzystać swoje profile na github i LinkedIn, by zrobić jeszcze lepesze wrażenie w trakcie rekrutacji.

Z wypowiedzi ekspertek z branży HR dowiesz się, jakie są najczęściej popełniane błędy oraz na co rekruterzy zwracają uwagę w pierwszej kolejności.

Czytając e-booka

Twoje programistyczne CV?

DOwiesz się jak

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli...

Olej temat, jeśli...

women power

Dlaczego możemy Ci pomóc?

Projekt “Programistki są super” powstał z myślą o Tobie i dziewczynach takich, jak Ty – o Super Programistkach! Chcemy pokazać Tobie i światu, że dziewczyny nie tylko wiedzą, jak kodować, ale są w tym naprawdę niezłe! Obecnie skupiamy się na przygotowaniu Super Programistek do procesu rekrutacyjnego w dużych firmach technologicznych – oswajając każdy etap szukania i zmiany pracy na stanowisku programistki.

Cześć! Nazywam się Agata Cieplik i jestem autorką tego e-booka! Od 9 lat pracuję jako programistka – swoją karierę rozpoczęłam jeszcze w Polsce, a od 4 lat mieszkam i pracuję w USA. Temat rekrutacji jest mi niesamowicie bliski. Po pierwsze, sama wielokrotnie stawałam w miejscu przyszłych kandydatów i kandydatek. Ponadto znam ten temat również z drugiej strony – przez ostatnie 4 lata przeprowadziłam ponad 120 rozmów technicznych z kandydatami, a także szkoliłam innych programistów do przeprowadzania tego typu rozmów i spotkań. Znam więc temat rekrutacji z każdej strony. I chcę Ci pomóc przygotować się do tego procesu – w końcu Programistki są super!